Series
Ratings
43
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
War and PeaceRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0