Movies
Ratings
135 The Sound of MusicRated ★ 2.5 The Sound of MusicRated ★ 2.5
 The MaskRated ★ 3.5 The MaskRated ★ 3.5
 I Am LegendRated ★ 3.5 I Am LegendRated ★ 3.5
 ChappieRated ★ 2.5 ChappieRated ★ 2.5
 The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0 The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
 ThorRated ★ 3.5 ThorRated ★ 3.5
 Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5 Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
 SecretRated ★ 4.5 SecretRated ★ 4.5
 8 MileRated ★ 3.5 8 MileRated ★ 3.5
 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
 The Usual SuspectsRated ★ 4.5 The Usual SuspectsRated ★ 4.5
 TroyRated ★ 4.0 TroyRated ★ 4.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
 Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5 Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
 Alice in WonderlandRated ★ 5.0 Alice in WonderlandRated ★ 5.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
 Minority ReportRated ★ 3.5 Minority ReportRated ★ 3.5
 Kung Fu HustleRated ★ 3.5 Kung Fu HustleRated ★ 3.5
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 Now You See MeRated ★ 5.0 Now You See MeRated ★ 5.0