Series
Ratings
327
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 2.5- My TeacherRated ★ 4.5
Banshaku no Ryuugi Summer ChapterRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 2Rated ★ 3.5- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.0
Shin's ProjectRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The On1y OneRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0