Movies
Ratings
51
DerangedRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 5.0