Movies
Ratings
178
Voice of SilenceRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
Les Misérables: The Staged ConcertRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
CatsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
A Little PrincessRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0