Titles you rated
Vocal Play: Campus Music OlympiadRated ★ 3.5
Eyeshield 21Rated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5