Movies
Ratings
81 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
 Café SocietyRated ★ 3.0 Café SocietyRated ★ 3.0
 Good Will HuntingRated ★ 5.0 Good Will HuntingRated ★ 5.0
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
 Casino RoyaleRated ★ 5.0 Casino RoyaleRated ★ 5.0
 AtonementRated ★ 3.0 AtonementRated ★ 3.0
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
 MoonlightRated ★ 5.0 MoonlightRated ★ 5.0
 One DayRated ★ 4.0 One DayRated ★ 4.0
 The Princess DiariesRated ★ 4.0 The Princess DiariesRated ★ 4.0
 What IfRated ★ 4.0 What IfRated ★ 4.0
 Still AliceRated ★ 4.5 Still AliceRated ★ 4.5
 Blue ValentineRated ★ 4.0 Blue ValentineRated ★ 4.0
 The Blue LagoonRated ★ 3.5 The Blue LagoonRated ★ 3.5
 Little NicholasRated ★ 4.0 Little NicholasRated ★ 4.0
 Slumdog MillionaireRated ★ 4.5 Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
 Les MisérablesRated ★ 5.0 Les MisérablesRated ★ 5.0
 The Sound of MusicRated ★ 5.0 The Sound of MusicRated ★ 5.0