Movies
Ratings
70
BlindnessRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0