Titles you rated
ShrekRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 1.5
August RushRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 1.5