Series
Ratings
134- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5