Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0