Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 3.5