Series
Ratings
39
How to Become a Cult LeaderRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 4.0- Hitler: The Rise of EvilRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 4.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
The Drug HunterRated ★ 2.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5