Series
Ratings
66
EntourageRated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
TripleRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0