Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
32 Malasana StreetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.0
DogManRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0