Series
Ratings
568
Crime SceneRated ★ 4.0- 내 새끼의 연애Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
BodiesRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0