Series
Ratings
18
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.5