Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0