Movies
Ratings
68
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Young & BeautifulRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5