Titles you rated
Spider-ManRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 1.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 2.0