Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0