Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
The PactRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
ContractedRated ★ 0.5
MilwoodRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 1.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0