Movies
Ratings
245
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 0.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5