Series
Ratings
54
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0