Titles you rated
Immortal BelovedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
At Eternity's GateRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
The AeronautsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Martin EdenRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The AftermathRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.5
Like CrazyRated ★ 3.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AmyRated ★ 4.0
Film Stars Don't Die in LiverpoolRated ★ 3.5