Movies
Ratings
343
Despicable MeRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
BoltRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
2012Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0