Series
Ratings
11- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5