Titles you rated
- The First RideRated ★ 3.0
 
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0- Home Behind BarsRated ★ 2.0
 
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
 - WaterdropRated ★ 2.0
 - Omniscient ReaderRated ★ 3.0
 
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Pale MoonRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 4.0
My Beloved StrangerRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
True RomanceRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.0
La Femme NikitaRated ★ 3.5