Movies
Ratings
19
New WorldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0