Movies
Ratings
71
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0