Movies
Ratings
269
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0