Titles you rated
Secret LoveRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0