Titles you rated
1917Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
CrankRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5