Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.0
East of EdenRated ★ 2.0
Nonstop 1Rated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.0
PunchRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 1.5
Painter of the WindRated ★ 2.0
BrainRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
On AirRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0