Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0