Movies
Ratings
627
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Luckiest Girl AliveRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.0
Indian SummerRated ★ 3.0
GyeongjuRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0