Movies
Ratings
52
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5