Series
Ratings
168 Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 3.0 Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 3.0
 Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0 Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0
 School DaysRated ★ 2.5 School DaysRated ★ 2.5
 Strike the Blood Season 1Rated ★ 3.0 Strike the Blood Season 1Rated ★ 3.0
 Log HorizonRated ★ 4.0 Log HorizonRated ★ 4.0
- Blood LadRated ★ 3.5
 Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.5 Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.5
 Seitokai YakuindomoRated ★ 2.5 Seitokai YakuindomoRated ★ 2.5
- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.0
 The Pet Girl of SakurasouRated ★ 2.0 The Pet Girl of SakurasouRated ★ 2.0
 Deadman WonderlandRated ★ 3.0 Deadman WonderlandRated ★ 3.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 3.5
 Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0 Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
- Nura: Rise of the Yokai Clan - Demon CapitalRated ★ 3.5
 The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0 The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
 Hanasaku IrohaRated ★ 2.5 Hanasaku IrohaRated ★ 2.5
 Sgt. FrogRated ★ 3.5 Sgt. FrogRated ★ 3.5
 Zatch Bell!Rated ★ 4.0 Zatch Bell!Rated ★ 4.0
 Spice and WolfRated ★ 3.5 Spice and WolfRated ★ 3.5
 AnotherRated ★ 2.5 AnotherRated ★ 2.5