Series
Ratings
37
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5