Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Brave CitizenRated ★ 1.5- PilotRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.5
The LoraxRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
Trolls Band TogetherRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5