Series
Ratings
545
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 3.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5