Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0