Titles you rated
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
ObsessedRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0