Movies
Ratings
491
6 UndergroundRated ★ 3.0
The RitualRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0