Titles you rated
Stonehearst AsylumRated ★ 4.5
Dead SilenceRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
[REC]²Rated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 1.0
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 2.0
Greatest ExpectationsRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5