Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- DamoRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0