Titles you rated
FrozenRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
Draft DayRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 5.0