Series
Ratings
27
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 1.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0