Movies
Ratings
602
JaneRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
DancerRated ★ 5.0
SerenadeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
FriendRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.5