Series
Ratings
183
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0- Mobile Fighter G GundamRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 4.5- New Mobile Report Gundam WRated ★ 4.0